Matkaautode lisavarustus

Puhkusratastel.ee Matkaautode lisavarustus - Nüüd on paras aeg tutvustada ka ekstra kraami, mis Sinu Puhkuse Ratastel veel mõnusamaks teeb.

Puhkusratastel.ee Matkaautode lisavarustus

 

Kui varasematest postitustest olete saanud lugeda meie vingetest matkaautodest ning mugavast Renault väikebussist, siis nüüd on paras aeg tutvustada ka ekstra kraami, mis Sinu Puhkuse Ratastel veel mõnusamaks teeb.

Ilmselt on kõigil meil juhtunud, et toidupoes olles sattusid suure kollase sildi lummusesse ja selles lummas ei pannud tähele, et kõrval olev samalaadne toode on ka ilma kollase sildita oluliselt soodsam. Või siis unustanud võrrelda kilohinda ja kahmanud tükihinna poolest soodsama, aga kilohinna poolest palju kallima võipaki või šokolaadi. Ikka juhtub! 🙂 Kui oled valimas oma puhkuseks sobivaimat matkabussi ja ettevõtet, kust seda rentida, siis lisaks hinna võrdlemisele tasub pilk peale visata ka sellele, mis selle hinna sees on. No ikka selleks, et saaksid oma raha eest maksimumi!

Meie matkabussidel on suur osa mugavusvarustusest juba rendi hinna sees.

Me ei kasseeri raha asjade eest, mis on matkaauto külge juba pandud ja mida me maha kruvima hakata ei kavatse. Toon täpsemalt välja, mis Puhkusratastel.ee juurest kämperit rentides lisaks autosuvilale kaasa saad:

Näiteks ei pea sentigi juurde maksma selle eest, et matkaauto köögis oleks olemas kõik tarvilik toidu valmistamiseks ning söömiseks. Noad ja kahvlid, taldrikud ja kruusid, potid ja pannid on juba kapis ootamas.

Vihma ja päikese eest kaitseb ning õues olemise muudab mõnusamaks karavani küljel olev 4,5 meetrine markiis, mille eest me samuti juurde ei kasseeri. Matkabussi tagaosas on jalgrattahoidjad 3-4 jalgrattale, et saaksite oma seltskonnaga uudistada ka kohti, kuhu neljarattalistel sõita ei lubata. No ja selle kasutamine või mittekasutamine ei maksa jällegi midagi.

Kütus soodsamalt!

puhkusratastel.ee

Bussi rendiperioodi jooksul on meie klientidel kasutada Terminal Oil  tankla sooduskaart. Selle kaardiga ei saa hinnast alla mingid näkased 5 senti, vaid ikka kopsaka sooduka. No ikka nii hea hinna, millist pole enam mitu kuud siinmail nähtud. Tangi kasvõi ämma ja naabrite autode paagid ka täis (päriselt, keegi ei keela). Ülejäänud raha eest võite endale lubada midagi ilusat või pista põske midagi maitsvat Terminali rikkalikust menüüst.

Kõik meie matkabussid on kaitstud superkasko kindlustusega! See tähendab, et enamus väiksemaid õnnetusi korvab kindlustusfirma ilma silmagi pilgutamata ning suuremate kahjude puhul ei ole Sul rohkem kaotada kui tagatisraha! Samuti tõttab Eestis ja Euroopas appi autoabi, et ei peaks teel olles ise hakkama remondiga jahmerdama.

Last but not least, meie matkaautod on täiesti uhiuued, 2022a tehasest välja sõitnud masinad. Osad on lausa nii uued, et ei ole veel väljasõitmist alustanudki, UPS! Aga juulikuus peaksid nemadki selle tee ette võtma ja teie rõõmustamiseks kohale jõudma. Meie valikus olev väikebuss Renault Trafic on küll 2020a väljalase, aga see on ka uueväärne.


Aga nüüd veidi pikemalt sellest, mida on võimalik lisatasu eest juurde rentida.

Oleme kokku pannud KOMBO, et Sina (ja/või Sinu kaaslane) ei peaks enne ja pärast puhkust nii palju sahmerdama. Paki kaasa vaid riided, muud isiklikud tarbed ja meelepärane toidumoon ning puhkus võibki alata. Ei ole vaja suuremates kogustes pesu pesta, ennast peale pesu kuivaks raputada ning kännu otsas pätikohvi juua. Oh, milline õndsus!

KOMBO pakett hoiab kokku su aega!

Puhkusratastel.ee Matkaautode lisavarustus

Kui valid lisaks matkabussile ka KOMBO, siis ootavad Sind bussis tekid ja padjad koos ülipehmest puuvillasatiinist kvaliteetse voodipesuga. Lisaks on olemas suured ja väikesed rätikud, et saaksid kuivatada nii keha kui nägu (või mida iganes).

puhkusratastel.ee

Kui oled suur kohvisõber ning ei suuda oma päeva alustada (või lõpetada) ühe või mitme tassi kohvita, siis on köögis ootamas DeLonghi Dolce Gusto kapselkohvimasin. Masinaga üksi pole suurt midagi peale hakata, nii et pakime kaasa kuni 24 kapslit vastavalt Sinu ja Su seltskonna eelistustele. Valikus on must kohv, piimakohv ning kakao.

Puhkusratastel.ee Matkaautode lisavarustus

Matkaauto garaaži oleme paigutanud väga mugavad matkatoolid ja laua (mitte need odavad, mis kohe katki lähevad (aga igaks juhuks ei tasu jõudu ka katsuma hakata)). Lisaks on seal olemas markiisialune vaip, et elu-olu veel mõnusam oleks. Šašlõkki või juurikate kärsatamiseks on kaasa pakitud ka gaasigrill koos tarvikutega.

Et saaksid kohe teel olles oma #puhkusratastel hetked sõpradele imetlemiseks üles laadida või õhtul mõnusalt Netflixist oma sarja edasi vaadata, siis selleks on vaja üllatus-üllatus, internetti. Et oma telefoni mobiilset netti mitte raisata, siis on matkabussis olemas kaasaskantav WIFI-ruuter. Meie WIFI levib Telia võrgus ning seda saab kasutada nii Eestis kui Euroopas. Aga mõistlikus koguses, eks, et teistele ka jaguks 🙂

Kui KOMBOst jääb puudu, siis võid oma puhkuse veel palju mõnusamaks muuta ning valida juurde veel kraami ja teenuseid.

Kuna matkaautode istmetes ei ole isofix kinnitusi, siis võib juhtuda, et Sinu lapse põhjalikult valitud turvatool meie bussi ei sobigi. Aga see ei ole reisimiseks mingi takistus! Tegime põhjaliku uurimistöö, et leida võimalikult turvaline ilma isofixita kinnitatav turvatool ning valisime välja Joie Trillo Shield turvatooli. See on väga pika kasutusajaga tool (grupp 1/2/3), seda saab kasutada väiksematel lastel löökpadjaga (9-18kg) ning suurematel lastel turvavööga (19-36kg). Tool on kõrgelt hinnatud ADAC, ÖAMTC ja teistes testides, mis tagavad turvalisuse ning kasutusmugavuse. Võidukate testide tegemise aeg jääb küll aastasse 2015, aga hilisemates testides skoorisid juba isofix-kinnitustega toolid. Meie turvatool on soetatud aastal 2022, seega saab seda turvaliselt kasutada veel vähemalt 5 aastat. Kindlasti mugav ja turvaline valik Sinu pere pisemale.

Sääsed-šmääsed!

sääsed

Kõige mõnusam aeg matkabussiga puhkamiseks on kevad ja suvi, aga seda mõnu kipuvad tihti segama tüütud sääsed. Meie juurest saad kaasa võtta akutoitel Thermacell E55 sääsepeletaja

puhkusratastel.ee

koos ühe täitekassetiga. Maagia selle aparaadi sees teeb 20m2 suuruse (ehk umbes-täpselt markiisialuse) ala enda ümber päriselt ka täiesti sääsevabaks. Seda on väga lihtne kasutada ning ei mingit haisu, ei mingit tossu, ei mingit DEET-mürki. Ühest täitekassetist jagub 12ks tunniks, nii et optimaalselt kasutades peaks sellest jaguma terveks pinisemise ja punnide vabaks puhkuseks.

Aga see ei ole veel kõik!

Kui tahad oma reisi veel mugavamaks teha ning ei viitsi enne puhkust toidupoes aega raisata, siis on võimalik juurde tellida Lauake-kata-end. See tähendab, et Sina ütled, mida Sinu seltskond tahab puhkuse ajal süüa-juua, meie käime Sinu eest poes, ostame selle ära ning autosuvila kapid ongi enne reisi täidetud hea ja paremaga. Värske äädikašašlõkk, krõbe ciabatta, traditsiooniline limonaad, laktoosivaba piim, ökopuuviljad või kartulisalat, you name it!

Ning kui peale puhkust ratastel tahaks veidi edasi puhata, mitte kohe koristama kukkuda, siis on võimalik juurde tellida ka rendijärgne koristus ning hallvee- ja WC-kasseti tühjendus. Sinul pole vaja muud teha, kui oma isiklikud asjad kokku pakkida ning võidki lihtsalt bussist välja astuda. Meie teeme selle musta töö Sinu eest ära!

Matkabussidel küll kärukonksu ei ole, aga meie ägedal Renault väikebussil on see täitsa olemas. Kui kraami on rohkem kui pagasiruumi ära mahub, siis on võimalik väikebussile sappa võtta mahukas kaanega Respo haagis.

haagis

Varustuse nimekiri tuli küll päris pikk, aga äkki on midagi elutähtsat ikkagi puudu? Anna meile teada, mida tahaksid veel oma ratastel puhkuse ajaks meie käest kaasa saada!

Järgmistes postitustes kirjutame siis lõpuks pikemalt ka nendest bussidest, mis juulis saabuvad ning ees on ootamas ka puhkuseideede ning nippide-trikkide lood.

Kui Sina tahad meiega jagada oma ägedat matkabussi seiklust, siis ootame pilte ja kirju info@puhkusratastel.ee või Puhkusratastel.ee Facebooki lehele. Ja oma ratastel puhkuse hetki võid alati jagada #puhkusratastel teemaviitega. Kui saame Sinu lugu või pilte enda lehtedel kasutada, siis on Sinu järgmine reis sutikene soodsam. Äss diil!

Puhkusratastel.ee tiim.

Jaga seda postitust

Loe ka neid postitusi

Võta Ühendust!