Meie Missioon

Meie missioon on pakkuda reisisõpradele unustamatu reisikogemus tasemel masinapargi ning abistava reisiinfoga. Kasvatada inimeste eelistusi reisimaks matkaautoga ja olla rohkem kui tavaline rendipunkt.

Meie Visioon

Kasvada Lõuna-Eesti edukaimaks matkaautosid omavaks ettevõtteks. Luua ettevõttele oma kommuun ja jälgijaskond. Jagada tuge ja nõuandeid igale reisisõbrale läbi huvitavate lugude ning teadmiste, muutes „ Puhkusratastel“ omaette info allikaks.

Meie Panus

  • Oleme klientidele 24/7 kättesaadavad
  • Jagame nii reisimiseks kui ka reisiplaanide koostamiseks nõuandeid
  • Blogime reisiteemadel
  • Rendime kvaliteetseid masinaid
  • Loome põnevat sisu matkaautodest oma lehel

Kliendid Meist:

Eneli
Eneli
Read More
Rentsime matkabussi selle mõttega, et varem pole sellisel viisil puhanud. Ja kogemusena saab öelda ainult ühte - vauu.. ! Buss oli nii puhas ja ilus. Kõik vajalik, mida me võisime reisi vältel vajada oli olemas: voodipesud, käterätikud, kohvimasin koos kohvikapslitega, potid..pannid..no seda nimekirja võiks jätkata. Meie ülesandeks oli ainult bussi istuda ja puhkust nautima asuda. Aitäh teile! Kindlasti kordame järgmisel suvel uuesti. Palju edu teile!
Kristi
Kristi
Read More
Hea meeskond ja uhked bussid!
Heidi
Heidi
Read More
Olime täitsa esimesed kliendid. Väga meeldiv teenindus ning suhtlus ja mugav buss. Meil oli mõnus perepuhkus!
Kristine
Kristine
Read More
Põhjalik ja meeldiv teenindus. Meeldib, et puhkusele minnes saab kaasa võtta vaid enda riided ning vajalik muu sisustus on bussis olemas ning pealegi - väga puhas ja korralik. Väga meeldis, et saime valida KOMBO paketi, mis sisaldas endas lisavarustust voodipesu, käterättide jmt näol. Lõpukoristus pärast pikka reisi teie poolt on samuti ülim lisaväärtus. Aitäh teile!
Maret
Maret
Read More
Soovitan soojalt , väga meeldiv teenindus ja kõik sujus suurepäraselt!
Diana
Diana
Read More
Meeldiv ja põhjalik klienditeenindus ning igati vastutulelik pererahvas! Mõnus puhkus korraliku bussiga. Soovitame!
Silver
Silver
Read More
Kiire ja väga meeldiv teenindus. Kindlasti julgen soovitada.
Lauri
Lauri
Read More
Tekkis plaan minna sõprade perega sügisesel koolivaheajal Varsavisse. Kõik kokku 9 inimest . Kust me ka ei otsinud kuhu ka ei vaadanud ,aga parima pakkumise parimale bussile tegi Puhkusratastel. ee . Kiired vastused ,mõistlikud lahendused , lahked inimesed. Juba see kallutas otsust nende kasuks . Ja Renault bussid! Tunda on veel uue auto lõhna ! 4 täiskasvanut ja 5 last jäid meie reisiga väga rahule .Ilm Varssavis oli ägedalt soe (+19) Muide kui need bussid tankida näiteks Tartus ja keerata nina lõuna poole siis järgmine kord tuleb tankimisele mõelda alles 1100km pärast 😉 Vinge . Kohtume taas puhkusratastel.ee!
Previous
Next
Võta Ühendust!


Puhkusratastel.ee loosimäng

3 Päeva Tasuta
Puhkust Ratastel

Osale ja võida!
15.04 - 08.05

See kampaania on lõppenud!
See kampaania on lõppenud!