Meie Missioon

Meie missioon on pakkuda reisisõpradele unustamatu reisikogemus tasemel masinapargi ning abistava reisiinfoga. Kasvatada inimeste eelistusi reisimaks matkaautoga ja olla rohkem kui tavaline rendipunkt.

Meie Visioon

Kasvada Lõuna-Eesti edukaimaks matkaautosid omavaks ettevõtteks. Luua ettevõttele oma kommuun ja jälgijaskond. Jagada tuge ja nõuandeid igale reisisõbrale läbi huvitavate lugude ning teadmiste, muutes „ Puhkusratastel“ omaette info allikaks.

Meie Panus

  • Oleme klientidele 24/7 kättesaadavad
  • Jagame nii reisimiseks kui ka reisiplaanide koostamiseks nõuandeid
  • Blogime reisiteemadel
  • Rendime kvaliteetseid masinaid
  • Loome põnevat sisu matkaautodest oma lehel

Kliendid Meist:

Eneli
Eneli
Read More
Rentsime matkabussi selle mõttega, et varem pole sellisel viisil puhanud. Ja kogemusena saab öelda ainult ühte - vauu.. ! Buss oli nii puhas ja ilus. Kõik vajalik, mida me võisime reisi vältel vajada oli olemas: voodipesud, käterätikud, kohvimasin koos kohvikapslitega, potid..pannid..no seda nimekirja võiks jätkata. Meie ülesandeks oli ainult bussi istuda ja puhkust nautima asuda. Aitäh teile! Kindlasti kordame järgmisel suvel uuesti. Palju edu teile!
Kristi
Kristi
Read More
Hea meeskond ja uhked bussid!
Heidi
Heidi
Read More
Olime täitsa esimesed kliendid. Väga meeldiv teenindus ning suhtlus ja mugav buss. Meil oli mõnus perepuhkus!
Kristine
Kristine
Read More
Põhjalik ja meeldiv teenindus. Meeldib, et puhkusele minnes saab kaasa võtta vaid enda riided ning vajalik muu sisustus on bussis olemas ning pealegi - väga puhas ja korralik. Väga meeldis, et saime valida KOMBO paketi, mis sisaldas endas lisavarustust voodipesu, käterättide jmt näol. Lõpukoristus pärast pikka reisi teie poolt on samuti ülim lisaväärtus. Aitäh teile!
Maret
Maret
Read More
Soovitan soojalt , väga meeldiv teenindus ja kõik sujus suurepäraselt!
Diana
Diana
Read More
Meeldiv ja põhjalik klienditeenindus ning igati vastutulelik pererahvas! Mõnus puhkus korraliku bussiga. Soovitame!
Silver
Silver
Read More
Kiire ja väga meeldiv teenindus. Kindlasti julgen soovitada.
Lauri
Lauri
Read More
Tekkis plaan minna sõprade perega sügisesel koolivaheajal Varsavisse. Kõik kokku 9 inimest . Kust me ka ei otsinud kuhu ka ei vaadanud ,aga parima pakkumise parimale bussile tegi Puhkusratastel. ee . Kiired vastused ,mõistlikud lahendused , lahked inimesed. Juba see kallutas otsust nende kasuks . Ja Renault bussid! Tunda on veel uue auto lõhna ! 4 täiskasvanut ja 5 last jäid meie reisiga väga rahule .Ilm Varssavis oli ägedalt soe (+19) Muide kui need bussid tankida näiteks Tartus ja keerata nina lõuna poole siis järgmine kord tuleb tankimisele mõelda alles 1100km pärast 😉 Vinge . Kohtume taas puhkusratastel.ee!
Rauno
Rauno
Read More
Jätsime oma suvise perereisi planeerimise viimasele minutile, aga tänu Puhkusratastel tiimile saime siiski juba pikalt mõttes olnud unistuse karavaniga seiklemisest täide viia! Kogu suhtlus oli kiire, meeldiv ja asjatundlik! Lastega reisimiseks olid meil puudu isofixita turvatoolid, aga ka need saime väga mugavalt koos matkaautoga rentida. Meie perele jäi kogu rentimise protsessist väga positiivne kogemus ning matkaautot otsivatele sõpradele soovitame kindlasti Puhkusratastel tiimi poole pöörduda. Jõudu ja edu elamuste pakkumisel!
Madis
Madis
Read More
Suurepärane personal, super klienditeenindus! Bussid on puhtad, korralikud, kaasaegsed ja hinnad mõistlikud. Igati väärt 200km sõita, et bussi rentida. Soovitan tungivalt!
Taivo
Taivo
Read More
Sõbralik suhtlus ning kvaliteetne tehnika. Väga meeldiv kogemus, soovitan!
Meelis
Meelis
Read More
Kui rendid matkaauto puhkusratastel.ee-st, siis ootavad sind: väga hea teenindus ja kiire suhtlus, uued mugavad autod, algajatele põhjalik selgitus kõikide matkaautos leiduvate nuppude ja lülitite kohta ja muidugi täielik vabadus veeta oma puhkus seal, kus soovid — maal või linnas, kodu- või välismaal, järve või jõe ääres, metsas või simmaniplatsil. Soovitan!
Ly
Ly
Read More
Meie jäime väga rahule ja kui sõbralikud ja toredad on rentnikud 🥰 Kindlasti soovitame tuttavatele ja kasutame teenust ka ise 😊
Triinu
Triinu
Read More
Meie puhkus algas sel aastal ratastel.🙂 Rentnik on väga vastutulelik ja sõbralik. Buss oli korralik, voodi väga mugav😴 Meie perele meeldis see kogemus ja soovitame teistelegi.
Merlin
Merlin
Read More
Aitäh puhkusratastel selle vägeva kogemuse eest! 😊 Meil oli tänu teie mugavale matkaautole väga seiklusterohke Baltikumi tripp, mida nautisime kogu perega ning ka meie neljakäpalise sõbraga 😊 Puhkusratastel.ee pererahvas on väga abivalmis ja sõbralik ning kindlasti soovime teilt ka edaspidi matkabussi rentida! Järgmiste seiklusteni!
Kadri
Kadri
Read More
Hei, meie käisime sel aastal teistmoodi Euroopa ringreisil rentides matkabussi! Tavaliselt liikleme enda transpordiga, kuid seekord soovisime proovida midagi uut ja mugavamat ning seda me ka saime. Puhkusratastel meeskond on üli armas, suhtlemine e-maili teel ja näost näkku oli väga meeldiv, sõbralik, abivalmis ja vaba. Matkabuss oli mõnusa sisustusega ja kõik vajalik oli olemas. Kuigi meie reisil oli negatiivne kogemus uinutava gaasiga, siis me ei lasknud ennast sellest häirida ja jäime reisiga väga rahule. Mul on ülimalt hea meel näha, et nüüd on bussidel ka gaasi andurid, mis muudavad olemise kindlasti turvalisemaks. Kindlasti soovitan rentida matkabuss just Puhkusratastel kaudu! Meie valime ka järgmisel korral Puhkusratastel tiimi, suur aitäh Teile igasuguse vastutulelikkuse eest ja jätkake samas vaimus!
Keneli
Keneli
Read More
Äärmiselt tore rentija ja väga vastutulelik igasugustele mõtetele. Ja püsiklientidel on palju eeliseid, soovitan soojalt püsikliendiks hakata 😁 Meie rendime kindlasti veel ja soovitame ka teistele.
Piret
Piret
Read More
Väga meeldiv kogemus. Perenaine sõbralik ja vastutulelik.Buss kaasaegne ja korras. Tegi meiega mitmepäevase reisi Leetu.🤗
Tarmo
Tarmo
Read More
Matkaautot oli väga mõnus kasutada krossivõistlustel, mahtus kõik vajalik kaasa. Puhkusratastel.ee - matkabusside rent Tartus, aitäh Telie.
Diana
Diana
Read More
Meeldiv ja põhjalik klienditeenindus ning igati vastutulelik pererahvas! Mõnus puhkus korraliku bussiga. Soovitame! 🚐🙏
Previous
Next
Võta Ühendust!