Väikebussi rentimise KKK

ehk korduma kippuvad küsimused

Siia lehele oleme kokku kogunud vastused küsimustele, mida kliendid on kõige sagedamini väikebussi rentides küsinud. 

Meie koduleheküljel on nupud “Võta ühendust” ja “Küsi lisa või broneeri siin”. Neile vajutades lööb lahti ankeet, mille saate ära täita ja meile saata. Teeme teile ankeedi põhjal e-postile hinnapakkumise. Edasi toimub suhtlus e-maili või telefoni teel.
Kui ankeete täita ei taha ning soovite otse küsida busside või nende saadavuse kohta, siis helistage meile 5886 0167. Lisaks võite meiega ühendust võtta ka Facebook messengeris või kirjutades kirja info@puhkusratastel.ee.

Kui hinnapakkumine teile sobib, siis väikebussi broneerimise tasu on 30% rendi summast. Ülejäänud rendi, lisavarustuse ning tagatisraha arved saadame vahetult enne rendiperioodi algust.

Kasutuslepingusse kantakse kõik autojuhid. Lepingu vormistamiseks on tarvis pilti autojuhi või -juhtide juhiloa esiküljest. Kasutame sealt isikukoodi ja juhiloa numbrit ning vajadusel kontrollime juhiloa kehtivust.

Väikebussi üleandmisel teeme põhjaliku suulise juhendamise ning näitame kõik vajaliku ette. 

Asume Tartu külje all Kambja vallas Reolasoo külas. See jääb Lõunakeskusest u 10 min Põlva poole sõita. 

Mugav asukoht kõigile Lõuna-Eesti väikebussi rendi huvilistele, sest jääme nii Põlva, Võru, Otepää kui ka Tartu tee peale.

Meie väikebusse saab juhtida B-kategooria juhiloaga.

Meie väikebussid on 8-9 kohalised, on nii automaat- kui manuaalkäigukastiga busse. Üks väikebuss on aastast 2020 ja teine 2020. Halli väikebussi on võimalik kasutada ka invatranspordiks, kuna tagumise rea eemaldamisel saab turvaliselt kinnitada ka ratastooli. Oleme kokku pannud võrdluspostituse, kus on põhjalikumalt välja toodud meie väikebusside erinevused ja sarnasused.

Kui kraami on rohkem kui meie busside ülisuurde pagasisse mahub, siis on võimalik juurde rentida kaanega Respo haagise.

Kokkuleppel on võimalik rentida väikebuss koos juhiga. Nii ei pea muretsema sõiduki parkimise pärast lennujaamas või peoseltskonna ohutu kojujõudmise pärast peale juubelit või pulmapidu.

Kui on tarvis transportida ratastoolis lähedast, siis on võimalik rentida väikebuss koos invavarustusega. Pakume kokkuklapitavat kaldteed ning kinnitusrihmasid, millega saab turvaliselt kinnitada ratastooli. Ratastoolile lisaks jääb veel 6 istekohta, nii saab mugavalt reisida suurem seltskond.

kui Sa ei taha oma väärtuslikku aega raisata bussi koristamisele ja bussi pesemisele, siis võime rendijärgse koristuse Sinu eest teha.

Tuleme teile õigeks ajaks teile sobivasse kohta järele ja viime teie seltskonna õigeks ajaks sihtpunkti. Vajadusel ootame kohapeal või tuleme teile kokkulepitud ajaks jälle järele. Küsi personaalset pakkumist!

Meie esialgne idee oli see, et perekond või sõpruskond saab meie käest rentida väikebussi koos kaldtee ja ratastooli kinnitusrihmadega ning ise käia oma radu ja teha oma tegemisi. Tagumise istmerea eemaldamisel jääb bussi veel 6 istekohta, nii mahub koos ratastooliga reisima veel mõnusalt suur seltskond. Kokkuleppel on võimalik ka invatransport koos saatjaga.

Väikebussi üleandmine toimub eelnevalt kokku lepitud ajal, enamasti lõuna ajal. Rendipäeva pikkus on 24 tundi, nii et kui võtate bussi kell 10, siis ootame seda tagasi ka kell 10 või kui võtate kell 16, siis ootame seda tagasi kell 16. väikebusse anname üle ja võtame vastu E-L ajavahemikus  9.00-18.00.

Ootame bussi sama puhtana tagasi kui selle teile üle andsime ehk see võiks ideaalis olla nii korras, et saaksime selle järgmisele kliendile üle anda. 

Kindlasti peaksid olema põrandad ja istmed tolmuimejaga puhastatud, põrandad niiske lapiga üle tõmmatud, prügi eemaldatud, vajadusel plekid eemaldatud. Lisaks sisepuhastusele peaks olema buss ka väljast pestud ning reisi ajal tekkinud putuka- või pigiplekid eemaldatud.

Kokkuleppel võime lisatasu eest tuua väikebussi teile sobivasse kohta ja sellele hiljem järgi ka tulla.

Väikebussidesse lemmikloomad üldjuhul lubatud ei ole.

Ikka! Väikebussi kaskokindlustus kehtib kogu Euroopas välja arvatud Venemaal, Valgevenes, Ukrainas, Türgis ja Moldovas.

Väikebussidel puudub läbisõidupiirang kui rendiperiood on vähemalt 4 ööpäeva. Kuni 3 ööpäevase rendiperioodi läbisõidupiirang on 2000 km.

Ustavad püsikliendid on igati teretulnud. Oleme valmis eraldi kokkulepeteks ning vastu tulema rendi tingimustes. Küsi personaalset pakkumist!

Rendipäeva pikkus on 24h. Kui võtad väikebussi nt esmaspäeval kell 12 ja tood tagasi teisipäeval kell 12, siis see justkui oleks kaks päeva, aga tegelikult on üks ööpäev. Seetõttu ongi meil lihtsam lugeda öid mitte päevi.

Väikebussi rendi hinna sees ei ole sõidu ajal kulunud kütus ehk diisli ja AdBlue eest tuleb ise juurde tasuda. 

Reisi ajaks anname kaasa TerminalOil tankla sooduskaardi, millega saab väga hea sooduka, nii on tankimine natuke valutum. 

Lisaks saab selle kaardiga meile kõige lähemas Tõrvandi Terminali tankla pesulas soodukat.

Väikebussi rendi hinnale lisandub ka tagatisraha 200 €. See on võrdne kaskokindlustuse omavastutusega. Tagatisraha tagastame kaebuste puudumisel 7 päeva jooksul peale rendiperioodi lõppu. Kui aga teel olles juhtub suurem või väiksem õnnetus, siis ei ole teil rohkem kaotada kui tagatisraha.

Kindlustusseltsid pakuvad lisaks eraldi reisikindlustusi, millega on rendisõiduki omavastutus 0, tasub ka selle kohta uurida.

 

Jah, see võimalus on olemas, kui lubate pühalikult mitte enne hommikut välja sõita (ja ka masina jälgimisseade seda tõestab). Sellisel puhul lisandub väikebussi rendi hinnale 0,5 ööpäeva rendi hind ning ootame bussi tagasi viimasel päeval kell 12.

Selleks ja teisteks sarnasteks puhkudeks on bussidel olemas kaskokindlustus ja Autoabi, mis tõttab appi nii rehvimure kui muu teel tekkinud ootamatuse korral.

Väikebussi võite tagastada ka kokkulepitud ajast varem, kuid renditasu me ei tagasta. Kui broneerimiskalender võimaldab, siis võite oma reisi ka pikendada ning tasute lisandunud päevade rendi eest peale väikebussi tagastamist. Broneerimistasu me reisi tühistamisel ei tagasta.

Meie koduleheküljel saate täita ankeedi, seal on võimalik lisada ka märkusi ja kommentaare. Kinkekaardi väärtuse võite ise valida, näiteks rahaline summa või kindla bussi rent kindlaks ajaks. Soovi korral võite juba broneeringu ka ära teha. Kinkekaardi saadame kokkuleppel kas digitaalselt teie või kingi saaja e-mailile või anname üle kvaliteetselt välja prindituna. 

Võta Ühendust!