Meie väikebussid

Matkabussidele oleme pühendanud juba päris mitu postitust. Nüüd on kätte jõudnud tagumine aeg panna kirja ka meie väikebusside võrdlus. 

Puhkusratastel.ee valikus on 2 Renault Trafic väikebussi. Üks on hall ja teine on must ja proovimegi jutu kirja panna kasutades busside eristamiseks värve, et Renault Trafic Long ja Renault Trafic Carpol Long igas lauses liiga lohisevaks ei läheks. 

Mustast väikebussist oleme kirjutanud ka siin. Aga alustame praegu hallist ja pärast toome välja, mille poolest must Renault Trafic erineb hallist väikebussist ning mis neil ühist on. 

Hall Renault Trafic on tehasest välja sõitnud aastal 2022 ja on ülivingete lisadega. Sellel on 8+1 kohta, nii mahub mõnusalt reisima 9 inimest. Küll aga tuleb arvestada, et ees juhi kõrval võib suurematel mehemürakatel veidi kitsas olla. 

Hallil väikebussil on tagurduskaamera ning 360° parkimisandurid, et oleks veelgi mugavam ja turvalisem manööverdada. Bussil on manuaalkäigukast ja 110 kW diiselmootor. Lisaks veel start-stopp süsteem, õietolmufilter ning valgus- ja vihmasensor.

Üks huvitavamaid lisasid on Carpol. Nimelt on meie hall Renault Trafic täiesti kõlbulik ka invatranspordiks. Kui tagumine istmerida välja võtta, siis on võimalik turvaliselt reisida ka ratastooliga. Meil on selleks tarbeks olemas ka kokkuklapitav kaldtee ning kinnitusrihmad, et ratastool turvaliselt bussi peale saada ja ka nõuete kohaselt kinnitada. Väga palju meie kliendid seda võimalust veel kasutanud ei ole, kuid mõned korrad on toodud nt ratastoolis vanaema hooldekodust koju käima. Väga ilus idee! 

Võrreldes halli väikebussiga on must Renault Trafic natuke erinev. Meie must iludus on arvele võetud aastal 2020. Sellel väikebussil on 8 kohta ehk lisaks juhile mahub päriselt mugavalt reisima veel seitse inimest. Must Renault Trafic buss on automaatkäigukastiga ning sellel on tagurduskaamera ja püsikiiruse hoidja, nii on sellega eriti mõnus sõita ja manööverdada.

Mõlemal Renault Trafic väikebussil on eriti mahukas pagasiruum, tagumiste istmeteni on julgelt üle meetri ruumi. Nii mahuvad ära kõik väiksemad ja suuremad kompsud. Kui tagumised istmed välja võtta, siis mahuks sinna rõõmsalt ka magama. Aga tegelikult te ju teate, et magamiseks on palju mõnusamad meie matkabussid

Kui peaks juhtuma, et kõik kodinad ikkagi pagasiruumi ära ei mahu, siis on mõlemal Renault Trafic väikebussil ka veokonks ning meie käest on võimalik juurde saada kaanega Respo haagise

Puhkusratastel.ee väikebusside ja matkaautodega saate reisile kaasa Terminal Oil tankla sooduskaardi, millega saab ikka nii kopsaka sooduka, et lausa lust on tankida. 

Kuid kui peaks juhtuma, et vajate transporti näiteks lennujaama või soovite minna suurema seltskonnaga üritusele, aga ei ole ise sõidumeeleolus, siis ka sellisteks puhkudeks on meil lahendus olemas. Sellisel juhul on võimalik ka väikebussi rent koos juhiga.  

Kõik Puhkusratastel.ee masinad on kaitstud Superkasko kindlustusega. See tähendab seda, et ükskõik kus Eestis või Euroopas miskit juhtub, tõttab Sulle appi Autoabi ja seda 24/7. 

Saimegi nüüd ühele poole meie Renault Trafic väikebusside võrdlusega. Kui miskit jäi segaseks või tekkis vastupandamatu soov kummagi väikebussiga reisima minna, siis võta julgelt ühendust. Meie lahke meeskond on alati teie jaoks olemas ning valmis aitama! Ja tule kae perra, mis me sotsiaalmeedias teeme ning hakka ka meie sõbraks Facebookis ja Instagramis. Seltsis on segasem ja sinna paneme ka kõige kiirema info ja ässamad diilid. 

Puhkuratastel.ee tiim

Jaga seda postitust

Loe ka neid postitusi

Võta Ühendust!