Puhkusratastel.ee alustab!

Puhkusratastel.ee alustab!

Tere tulemast täiesti uuele Puhkusratastel.ee kodulehele ja tutvuma meie ettevõtte ja tutikate matkabussidega.

Tõenäoliselt oled juba kursis, miks on kõige mugavam puhata just ratastel. 

Matkabussiga saab liikuda ühest kohast teise samamoodi nagu tavalise bussi või autoga. Aga kuna matkaautos on maksimaalselt ära kasutatud iga millimeeter, siis lisaks sõiduvahendile saate oma seltskonnaga samas bussis ka magada, süüa teha, pesta ja wc-s käia. See tähendab, et jäävad ära lisakulutused hotellile, söögikohtades söömisele ning pole vajadust pead ragistada ka metsapeatuseks sobivate kohtade otsimisega. Ja eriti hea on veel see, et liikudes ühest kohast teise, ei pea eri hotellides aega raiskama asjade kokku ja lahti pakkimisele. Isegi voodit ei pea ära tegema, kui selleks tahtmist ei ole. 

Võite teha tiiru peale tervele Eestile või trippida Euroopas ilma, et peaksite täpselt välja arvestama, mis ajal millisesse punkti jõuate ning erinevate sihtpunktide majutuskohti surfama. Kui tuleb tuju jääda ühte kohta kauemaks pidama või kui mõni sihtpunkt köidab oodatust vähem ning tahaks edasi liikuda planeeritust kiiremini, siis pole probleemi järgnevate ööbimiskohtade broneeringute muutmisega. Loomulikult on oluline matkabuss lepingus ettenähtud ajaks tagasi tuua, aga rendiperioodi jooksul on teil oma puhkuse üle täielik vabadus ja kontroll.


puhkusratastel.ee

Tõsi, kütuse hinnad on sellel aastal teinud rekordilise hüppe ning matkabussi rendi hinnale lisanduv tanklaarve võib panna pea ringi käima. Selle mure leevendamiseks on meil võimalik teile puhkuseks kaasa anda tankla sooduskaart, millega saate igalt kütuseliitrilt veidi alla. Abiks ikka!


Meie bussiparki on sellel aastal planeeritud 5 matkaautot ning üks väga mugav 8-kohaline väikebuss. Üks, kõige vingem matkabuss, on juba kohal ning järgmine saabub aprillis. 

Kahjuks mõjutab maailmas toimuv ka meie ettevõtmisi ning kolme mugavat ratastel kodu saame seiklustele saata alles juuli lõpus.

Kõik Puhkusratastel.ee matkabussid veidi erinevad, samas on neis ka palju sarnast. Toon välja mõned põhilised omadused:

 • Kõik meie matkaautod on täiesti uued, hästi varustatud ning ülimugavad.
 • Meie matkaautod on erineva mahutavuse ning mugavustasemega. Olenevalt bussist on mõnusaks äraolemiseks ruumi 4-7 liikmelisele reisiseltskonnale. 
 • Matkabussides on kas üks suur või kaks väiksemat voodit, mida saab hõlpsasti ülisuureks voodiks muuta. Lisaks on osades bussides veel nari, mõnes saab laest alla lasta suure ja mugava voodi. Ka on võimalik tugitoolide ümberpaigutamisel juurde tekitada mõnusa tudupesa. 
 • Ühel matkaautol on automaatkäigukast, teistel manuaalkäigukast.
 • Meie matkabussides on võrdselt mõnus puhata nii suvel kui talvel, sest bussides on pakase puhuks lisakütteseade ning palavuse vastu aitab konditsioneer.
 • Kõikide karavanide küljel on markiis, et saaksid oma seltskonnaga mõnusalt puhata nii vihma kui päikesega. 
 • Kui neljast rattast jääb puudu, siis kõigil meie matkaautodel on jalgrattahoidja 3-4 jalgrattale.
 • Kõikides matkabussides on mõnus wc ja duširuum, osadel koos ja osadel eraldi.
 • Meie bussides on toidu valmistamiseks gaasipliit ja külmkapp. Olemas on nõud ja tarvikud, samuti põhilisemad maitseained.
 • Kõikides matkaautodes on televiisor ning võimalus muusika kuulamiseks.
 • Allergikute ja maailma rõõmuks kasutame oma matkabusside korras hoidmiseks võimalikult keskkonnasõbralikke vahendeid.
 • Matkabussi juhtimiseks piisab B-kategooria juhilubadest.

puhkusratastel.ee

Ühte matkabussi lubame kaasa võtta ka hästi käituvaid koduloomi, et teie pere lemmik ei peaks teie puhkuse ajal üksi nukrutsema. Aga miks ainult ühte bussi? Paljudel inimestel on allergia loomakarvade vastu ning sellega hoiame võimaliku allergiaohu minimaalsena.

Täpsemat infot kõikide meie busside kohta jagame juba järgmises postituses. Seal toome välja kõikide mudelite omadused koos piltide ning hinnakirjaga.

Ajapikku lisame oma kodulehele teile inspiratsiooniks ka reisimarsruute nii meil kui mujal, toome välja mõnusamad ööbimispaigad ning toredamad vaatamisväärsused. Samuti on tulemas nipid ja nõuanded mõnusamaks reisi organiseerimiseks.

Vahet ei ole, kas oled juba kogenud matkabussiga puhkaja või on see Sinu esimene kord. Ära muretse, me aitame muuta Sinu järgmise puhkuse just selleks kõige paremaks.


Puhkusratastel.ee tiim.

Jaga seda postitust

Loe ka neid postitusi

Võta Ühendust!