Väikebussi rent on lahendus sinu 20-le probleemile!

Tere kõigile Tartu külastajatele ja kohalikele ettevõtetele!

Kas olete kunagi otsinud väikebussi rentimise võimalusi Tartus, kuid pole leidnud sobivat valikut? Meil on hea meel teatada, et pakume rendiks kaht Renault Traficut. Üks mahutab mugavalt kuni 8 reisijat, teine on 9-kohaline buss. Samuti saab seda viimast mugavalt kohaldada ka ratastooliga reisija transportimiseks.

Väikebussi rent on lahendus

Väikebussi rentimine on hea lahendus paljudele probleemidele. 

Toome välja 20 enim levinud olukorda, situatsiooni, mil väikebussi rent võiks olla ka teie valik:

1. Suur perepuhkus

– olete suure perega reisimas või soovite korraldada suuremat pereüritust, võib väikebussi rentimine olla hea valik, et kõik mahuks mugavalt ühte sõidukisse.

2. Ettevõtte väljasõidud

– kui olete ettevõtte väljasõidul või koolitusel, võib väikebussi rentimine olla odavam ja mugavam võimalus kui mitme eraldi sõiduki kasutamine.

3. Spordiüritused

– kui osalete spordiüritusel, võib väikebuss olla mugav ja praktiline viis teie meeskonna ja varustuse transportimiseks.

4. Muusikafestivalid

– kui olete muusikafestivalil ja soovite vältida parkimisprobleeme ning sõita turvaliselt ja mugavalt, võib väikebussi rentimine olla hea valik.

5. Muusikud ja bändid

– muusikud ja bändid kasutavad väikebusse, et transportida ennast ja oma varustust kontsertidele ja muudele esinemistele.

6. Lennujaamatransport

– kui reisite koos suurema seltskonnaga ja soovite sõidukit, mis mahutab ka kogu teie pagasi, siis väikebussi rentimine võib olla hea valik, et jõuda lennujaama stressivabalt.

7. Pulmad / Sünnipäevad

 – kui soovite transportida pulmakülalisi või sünnipäevapeole minna koos sõpradega, et jõuda koos ja tagasi koju turvaliselt.

8. Matkad ja ekskursioonid

– kui soovite minna matkale või ekskursioonile koos grupiga, võib väikebussi rentimine olla mugav viis kõikide osalejate transportimiseks.

9. Ärireisid

– kui olete ärireisil ja soovite transportida mitut inimest koos nende varustusega, võib väikebussi rentimine olla praktiline lahendus.

10. Linnatuurid

– kui soovite korraldada linnatuuri, võib väikebuss olla hea valik, et transportida kogu gruppi mugavalt ja turvaliselt.

11. Suured ostud

– kui soovite teha suuremaid oste, nagu mööbel või kodutehnika, võib väikebussi rentimine olla hea valik, et mahutada kõik ostud korraga ära.

12. Festivalid ja messid

– kui osalete festivalidel või messidel, võib väikebuss olla mugav viis transportida teie meeskond ja varustus kohale ning tagasi.

13. Tööülesanded

– kui teil on tööülesandeid, mis nõuavad mitme inimese ja tööriista transportimist, võib väikebuss olla praktiline ja turvaline viis selleks.

14. Suvepäevad

– kui korraldate suvepäevi või muud ettevõtte üritust, võib väikebuss olla hea valik, et transportida kõik osalejad mugavalt ja turvaliselt edasi ja tagasi.

15. Ekskursioonid

 – kui soovite korraldada ekskursiooni koos grupiga, võib väikebussi rentimine olla hea valik, et transportida kõik huvireisijad mugavalt ja turvaliselt.

16. Filmivõtted ja fotosessioonid

– kui osalete filmivõtetel või fotoshootil, võib väikebuss olla mugav viis transportida teie meeskond ja varustus kohale ja tagasi.

17. Kooliüritused

– kui korraldate kooliüritusi, võib väikebuss olla hea valik, et transportida kõik suuremad ja väiksemad koolipere liikmed mugavalt üritusele ja hiljem turvaliselt tagasi koju.

18. Perekonnaüritused

– kui korraldate suuremat perekonnaüritust nagu sünnipäev, kokkutulek või pulm, võib väikebussi rentimine olla hea võimalus, et kõik pereliikmed saaksid koos sõita ja tagasi tulla.

19. Ratastooliga reisimine

üht meie väikebussi rentides on võimalik transportida ka ratastooliga inimesi. Kui 9-kohalise väikebussi tagumine istmerida eemaldada, siis on võimalik sinna turvaliselt kinnitada ratastool. Selleks puhuks saab meie käest ka kokkukäiva kaldtee ning kinnitusrihmad.

20. Reisid teise riiki

– kui soovite minna grupiga reisile teise riiki, võib väikebuss olla hea valik, et transportida kõik reisijad turvaliselt ja mugavalt sihtkohta ja tagasi. Kui väikebussi tagumine istmerida eemaldada, siis jagub istumisruumi kuni kuuele inimesele ning bussi tagaossa mahub puhkamiseks ka üks pirakas madrats. NB! Jah tunduvalt mugavam on riigist riiki reisida ja teel olles puhata meie matkabussides, aga ka väikebussis magamine täiesti tehtav.

VÄIKEBUSS

Kokkuvõtvalt võib öelda, et väikebussi rentimine on hea lahendus paljudeks erinevateks olukordadeks, kus on vaja transportida mitut inimest koos nende varustusega mugavalt, turvaliselt ja efektiivselt. Väikebussi rent on sobiv valik nii era- kui ka ärikasutajatele ning aitab tagada mugava ja muretu sõidukogemuse.

Väikebussid tarbivad sama vähe või isegi vähem kütust kui tavalised sõiduautod. Nii on kahe sõiduautoga reisimise asemel igati optimaalne väikebuss rentida.

Ka praami või laevaga reisides on võimalik kokku hoida, sest pilet tuleb osta siis vaid ühele sõidukile.

Kõik kliendid saavad meilt väikebussi rentides kaasa Terminali tankla sooduskaardi, millega saab kopsaka sooduka igalt kütuse liitrilt.

Asume Tartu külje all ja oma masina saate reisi ajaks meie juurde hoiule jätta. Nii on eriti mugav väikebussi rentida Tartu, Põlva, Võru ja Otepää elanikel, sest jääme täpselt tee peale.

Need olid ainult 20 probleemi, millele väikebussi rentimine lahenduse pakub. Kindlasti leiab väikebussile kasutust küll ja veel. Anna meile teada, millise Sinu probleemi lahendaks meie käest väikebussi rentimine.

Kui Sa juba ei ole, siis tule meile sõbraks ka Facebookis ja Instagramis, sest seal on alati kõige operatiivsem info ja mõned korrad nädalas jagame ilusamaid pilte ka.

Puhkusratastel.ee tiim

Väikebussi rent Tartus
Väikebussi rent Tartus
Jaga seda postitust

Loe ka neid postitusi

Võta Ühendust!