“3 Päeva Tasuta Puhkust Ratastel” loosimängu reeglid

“3 Päeva Tasuta Puhkust Ratastel” loosimängu reeglid


Loosimängu korraldab OÜ Mabure ning mäng toimub Puhkusratastel.ee Facebooki lehel.
Mängus loositakse välja 3-ööpäevane matkabussi kasutusõigus.

Loosis osalevad kõik Puhkusratastel.ee facebook lehe sõbrad, kes on kirjutanud loosimängu pildi kommentaaridesse, kuhu võidetud matkaautoga puhkama plaanivad minna ning kelle endaga kaasa võtavad.

Loosimäng kestab vahemikus 15.04 kell 12.00 – 08.05 kell 23.59. Mängu võitjaga võetakse ühendust ning võitja nimi avalikustatakse Puhkusratastel.ee Facebook lehel 3 päeva jooksul peale mängu lõppemist. 

Loosis võivad osaleda kõik Facebooki kasutajad, kuid lepingu sõlmime ning autosuvila anname kasutamiseks vaid inimesele, kes on vähemalt 21-aastane ja kellel on B-kategooria sõidustaaži vähemalt 3 aastat (ehk vastab rendi tingimustes välja toodud nõuetele).
Näiteks, kui loosi võitjaks osutub 19-aastane isik, siis tema saab auhinda kasutada, kui reisiseltskonnas on vähemalt 21-aastane ja 3-aastase B-kategooria sõidustaažiga isik, kes sõlmib lepingu.

Loosi võitja saab valida, kas soovib puhata MC4 279, MC4 273 või GLAMYS 222 matkabussiga. Puhkuse ajaks võib olla vabalt valitud aeg, mis on matkaauto kalendris veel vaba. Mängu võit tuleb realiseerida 2022 aasta jooksul.

Kui loosi võitja soovib matkabussi kasutada kauem kui 3 ööpäeva, siis muutub reis temale võidetud päevade võrra soodsamaks.

Kui loosi võidab inimene, kes on oma puhkuse juba broneerinud ning broneeringu tasu maksnud, siis temale broneeringu tasu tagastatakse.
Mängu võitja tasub enne matkabussi üleandmist tagatisraha, mis tagastatakse 7 päeva jooksul pärast kasutusaja lõppu, juhul kui rendifirmal pole võitja vastu rahalisi nõudeid/pretensioone. 

Võitu ei saa vahetada raha või muude hüvede vastu.

OÜ MABURE matkabussi rentimise tingimused: https://puhkusratastel.ee/puhkusratastel-ee-matkabussi-renditingimused-2/ 

Võta Ühendust!


Puhkusratastel matkabussi rent väikebussi rent tartus must reede soodukas

Must Nädalavahetus!

Siin on sinu võimalus, kui oled juba mõnda aega puudust tundnud ühest mõnusast seiklusest pere või sõprade seltsis, sest....

🖤Pika musta nädalavahetuse puhul laseme ka meie hinnad alla!🖤
💥Broneeri oma puhkus 24-27.11 ja puhka mai lõpuni kuni 20% soodsamalt!💥

Võta endale aega sügistalviskevadisel perioodil armsamatega koos trippimiseks, sest mida pikemalt puhkad, seda suurema sooduka saad!
👇
3-7 ööpäeva -10%
8-14 ööpäeva -15%
Alates 15 ööpäeva -20%

Puhka pere või sõpradega koduses Eestis, sõida Lapimaale jõuluvanale külla, võta suund suusamäele või põruta hoopis lõunasse päikesele järele!
Valik on sinu!

Tutvu meie vingete 4-6 kohaliste matkabusside ja 8-9 kohaliste väikebussidega kodukalt või helista ☎️ 58860167

Ära unusta, et matkabussis on ka talvel mõnusalt soe, sest buss on soojustatud ja gaasiküte teeb olemise parajalt soojaks! Ja loomulikult on bussidel all kvaliteetsed talverehvid!

😉Muideks, see on tipp-topp idee kõikidele päkapikkudele, sest broneeritud puhkuse saad soovi korral ka kinkekaardi kujul kuuse alla poetada

Ära maga maha võimalust väiksema eelarvega puhata!

Võta Ühendust!

See kampaania on lõppenud!